Haber Detayı
03 Kasım 2020 - Salı 12:42 Bu haber 7094 kez okundu
 
Tekneler Tuzla deniz fuarı'nda görücüye çıkıyor...
Denizcilik sektörünün nabzını tutan Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, her sene olduğu gibi bu sene de oldukça iddialı. Yerli ve yabancı yüzlerce tekneye ev sahipliği yapan fuarda bu sene 30'dan fazla teknenin Türkiye lansmanı yapılacak.
YAT - MARİNALAR Haberi
Tekneler Tuzla deniz fuarı'nda görücüye çıkıyor...

Deniz severler fuarda her bütçeye uygun fiyatlarda ve boyları 5 metre ile 40 metre arasında değişen 200'ün üzerinde tekne, motoryat, yelkenli, katamaran, lobster, trawler, sürat teknesi vb. tekneyi test etme imkanı bulabilecektir. Ayrıca fuar marin ekipman ve aksesuar firmalarının katılımı ile, Viaport Marina'nın lüks ve konforlu ortamında, açık alanda ve en üst düzeyde hijyen ve güven önlemlerini alarak gerç ekleştirilecektir.

 

Girişte HES Kodu Uygulaması

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı’nda ziyaretçilerimizin ve katılımcılarımızın sağlığı ilk öncelik olarak belirlenmektedir.


Bu öncelik kapsamında fuarda sosyal mesafe uygulamaları, yoğunluk kontrolü, ateş ölçümü, HES kodu kontrolü, hijyen malzemeleri dağıtımı ve maske temininden giriş güvenliğine kadar gerekli olan tüm düzenlemeler planlanmaktadır.


Resmi makamlarca fuar organizasyonları için belirlenen hijyen standartlarının tamamı Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı’nda eksiksiz bir şekilde uygulanacaktır. Bu tedbirler sayesinde Viaport Marina’ya gelen ziyaretçilerimiz tamamiyle güvenli şekilde, hijyenik bir ortamda istedikleri tekneyi inceleme fırsatı da bulabileceklerdir.

 

Web Sitemizden Biletinizi Alabilirsiniz...

Türkiye'nin deniz üstünde düzenlenen en büyük tekne fuarı olan Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarı'nı ziyaret etmek için online biletinizi web sitemizden alabilirsiniz. Yüzlerce tekne, marin ekip ve aksesuarlarının sergileneceği bu muhteşem gösteriyi sakın kaçırmayın.

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Tekneler, Tuzla, deniz, fuarı'nda, görücüye, çıkıyor...,
Yorumlar
Haber Yazılımı