Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 12:41 Bu haber 17078 kez okundu
 
Mag Marin, Samba11'i suya indiriyor
Mag Marin Yatçılık, 2008 senesinde başladığı ve 7.7, 8 ve 20 metre olarak üç farklı modelde ürettiği ve birçok yarış kazanan kompozit yelkenli yarış tekneleri üretiminin ardından şimdi de üretim bandına Samba sürat teknelerini ekledi.
YAT - MARİNALAR Haberi
Mag Marin, Samba11'i suya indiriyor

Tersane son senelerde büyük talep alan 10 metre civarı günlük, hızlı, kolay kontrol edilebilen sürat teknesi pazarına geçtiğimiz günlerde adım attı. Vakum teknolojisi ile kompozit olarak üretilen, bakımı kolay ve kullanımı pratik olan Samba marka tekneler, dünya markalarına ciddi rakip olmayı hedefliyor. 

 

MagMarinYatçılık, 2021 senesi ilk aylarında lansmanını planladığı Samba marka sürat teknelerinin Türkiye’deki tek yetkili Satış Temsilciliği için Marina Deniz Araçları A.Ş ile anlaştı.

 

1972 yılından bu yana denizcilik sektörünün önde gelen tekne markalarının ve yat ekipmanı üreticilerinin Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yürüten Marina Deniz Araçları A.Ş. konusunda uzman kadrolarıyla satış, satış sonrası ve teknik servis hizmetlerini Türkiye genelindeki müşterilerine sunmaktadır. 

 

MagMarin Yatçılık Genel Müdürü Serhad Çiftci, Marina Deniz Araçları ile başlayan işbirliklerini “10 seneyi aşan yarış yelkenlileri üretimi sonrasında hayata geçirdiğimiz yeni markamız Samba’nın büyümesindeki en güçlü adımlar” olarak ifade etti ve 1,5 senelik bir çalışma sonrası suya inecek olan 11metre boyundaki Samba11 modelini çok yakında farklı boylarını da takip edeceğini belirtti.

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mag, Marin,, Samba11'i, suya, indiriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı