Haber Detayı
09 Şubat 2021 - Salı 13:54 Bu haber 7438 kez okundu
 
Logitrans’tan dev Fas hattı
Uluslararası Lojistik firması olarak, karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu ve intermodal taşımacılık çözümlerinin yanı sıra, depolama, gümrükleme, tedarik zinciri çözümleri ve e-ihracat hizmetleri sunan Logitrans Lojistik A.Ş., yurtdışı seferlerine Fas’ı da ekledi.
LOJİSTİK Haberi
Logitrans’tan dev Fas hattı

Logitrans, geçtiğimiz ay Fas’a taşımacılık hizmeti vermeye başladığını duyurdu. Fas’ın en köklü ve büyük lojistik hizmet sağlayıcısı Timar iş birliği ile, bu bölgede de güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılık ilkeleri doğrultusunda çalışmayı sürdürüyor.

 

Logitrans Lojistik A.Ş. Fas ve Iberia Hat Müdürü Fadim Uysal,

 

“Türkiye’nin en fazla ticaret yaptığı Afrika ülkelerinden 5. sırada olan Fas’a seferlerimiz başladı. Hem komple hem de parsiyel yüklerin düzenli olarak her cuma – cumartesi çıkışları yapılmaktadır. Yalnızca 6 günde Fas’a ulaşarak ülkenin en büyük lojistik hizmet sağlayıcılarından olan Timar’ın da iş birliği ile, en düşük seviyede yerel masraflarla ve en yüksek güvenlik koşullarında müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Bunu yaparken avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat anlayışımızdan da ödün vermiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Logitrans, bölgeye yönelik taşımalara ek olarak, Fas’ta gümrüklü, ısı ve nem kontrollü depolama hizmetleri ile ayrıca Fas ülke içi dağıtım hizmetlerini de sunmaktadır.

 

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Logitrans’tan, dev, Fas, hattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı