ESKO: Banner ve Reklam Başlangıç: 01.01.2022 Bitiş: 31.12.2022

SOLAS: Banner ve Reklam Başlangıç: 01.01.2022 Bitiş: 31.12.2022
PETROL OFİSİ
1 Aralık 2022 Başlangıç - 28 Şubat 2023 Bitiş
Haber Detayı
15 Kasım 2022 - Salı 10:39 Bu haber 1690 kez okundu
 
KOÜ ile İMEAK DTO arasında işbirliği protokolü
Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ile İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi denizcilik sektörünü geliştirmek amacıyla işbirliği protokolü imzaladı.
SEKTÖRDEN Haberi
KOÜ ile İMEAK DTO arasında işbirliği protokolü

Kocaeli Üniversitesi ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi arasında denizcilik sektörüne yönelik projeler geliştirilme amacıyla imzalanan protokolü, Kocaeli Üniversitesi adına Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, İMEAK DTO adına ise Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel imzaladı. Kocaeli Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokolde, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Meclis Başkanı Vefa İbrahim Aracı, meclis ve yönetim kurulu üyeleri ile Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Esmer de yer aldı.


BERABER ÇALIŞACAKLAR
Protokol ile Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ve DTO Kocaeli işbirliği ile Kocaeli ili denizcilik sektörünün genel ekonomik konular üzerindeki düşüncelerini, beklentilerini ortaya koymak, mevcut durumunu tespit etmek, sorunlarını belirlemek ve çözüm önerilerini geliştirmek için projeler geliştirmek, projeleri yürütmek ve Kocaeli’nde denizcilik sektörünün farkındalığını arttırıcı etkinlikler düzenlemek amaçlanıyor.

 

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KOÜ, ile, İMEAK, DTO, arasında, işbirliği, protokolü,
Yorumlar
Haber Yazılımı