Aytuğlu Banner- Başlangıç 13 Eylül 2021 ( 1 Yıl )
Haber Detayı
01 Temmuz 2021 - Perşembe 16:40 Bu haber 1895 kez okundu
 
Kalamış Yat Limanı için ihale verme tarihi ertelendi
Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı'nın özelleştirilmesine ilişkin ihalede son teklif verme tarihi 21 Eylül'e ertelendi.
YAT - MARİNALAR Haberi
Kalamış Yat Limanı için ihale verme tarihi ertelendi

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından (ÖİB) yapılan açıklamada, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait Fenerbahçe Kalamış Yat Limanı'nın 40 yıl süreyle "işletme hakkının verilmesi" yöntemiyle özelleştirilmesine ilişkin ihalenin mart ayında yayımlanan ilanlarla kamuoyuna duyurulduğu anımsatıldı.

 

Açıklamada, söz konusu ilanlarda 7 Temmuz Çarşamba olarak belirlenen son teklif verme tarihinin, 21 Eylül Salı günü saat 17.00'ye kadar uzatıldığı bildirildi.

 

İhale ilanına göre, ihale şartnamesi ve tanıtım dokümanı bedelinin 40 bin lira olduğu ihalede, geçici teminat tutarı ise 30 milyon lira olarak tespit edildi.

 

İhale, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarf içinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle "pazarlık usulü" ile gerçekleştirilecek. İhale, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla yapılacak açık artırmayla sonuçlandırılacak.

 

İhaleye katılabilmek için ihale şartnamesi ile tanıtım dokümanının satın alınması ve ÖİB'nin internet sitesinden temin edilecek Gizlilik Taahhütnamesi'nin imzalanması gerekiyor.

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Kalamış, Yat, Limanı, için, ihale, verme, tarihi, ertelendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı