ESKO: Banner ve Reklam Başlangıç: 01.01.2022 Bitiş: 31.12.2022

SOLAS: Banner ve Reklam Başlangıç: 01.01.2022 Bitiş: 31.12.2022
PETROL OFİSİ
1 Aralık 2022 Başlangıç - 28 Şubat 2023 Bitiş
Haber Detayı
05 Ekim 2022 - Çarşamba 14:17 Bu haber 5827 kez okundu
 
İnovakademi ve Multiligo, lojistik sektörüne destek için güçlerini birleştirdi
Lojistik sektörüne yönelik devlet destekleri konusunda danışmanlık veren İnovakademi ve dijital pazarlama konusunda uzman olan Multiligo, Türkiye'deki lojistik sektörüne destek sağlamak üzere güçlerini birleştirdi.
LOJİSTİK Haberi
İnovakademi ve Multiligo, lojistik sektörüne destek için güçlerini birleştirdi

İnovakademi Genel Müdürü Gökhan Erol, lojistik sektörüne yönelik yeni devlet destekleri hakkında detayları paylaştı. Desteklerin lojistik ve taşımacılık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren şirketler için geçerli olduğunu söyledi.

 

Erol, reklam, tanıtım, fiziki ve sanal fuarlar, sektörel ticari heyetleri kapsamındaki destek başvurularının faaliyetin bitiminden itibaren belirli süreler içerisinde yapılması gerektiğini söyledi. 

 

 

 

Multiligo İş Geliştirme Direktörü Barış Yaşbala'ya göre lojistik sektöründeki şirketler dijital pazarlama ile yeni pazarlara ulaşabilir.

 

Yaşbala, şirketlerin hem Google hem de LinkedIn gibi profesyonel sosyal ağları kullanarak yurtdışında iş ortağı bulabilmelerin mümkün olduğunu söyledi. Ayrıca iki şirketin sektördeki şirketlerin büyümesine yardımcı olmak için birlikte çalışacağını aktardı.

 

İnovakademi ve Multiligo, lojistik sektörünü desteklemeye ve Türk şirketlerinin küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olmaya kararlıdır.

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İnovakademi, ve, Multiligo,, lojistik, sektörüne, destek, için, güçlerini, birleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı