Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 17:27 Bu haber 4849 kez okundu
 
DTO Kocaeli Şubesi hizmet binasını üyelerin onayı ile satın aldı!
Bugün gerçekleştirilen İMEAK DTO Meclis toplantısında, DTO Kocaeli hizmet binasının satın alınması oylamaya sunularak kabul edildi.
SEKTÖRDEN Haberi
DTO Kocaeli Şubesi hizmet binasını üyelerin onayı ile satın aldı!

 

Başkan Tamer Kıran, Kocaeli DTO şubesi hizmet binasının 6 milyon 150 binTL bedelle satın alınmasının onaya sunulması hakkında yaptığı açıklamasında, ''Halihazırda Kocaeli Şubemizin Hizmet Binası olarak kiracı sıfatıyla kullanmakta olduğu binanın sahibi olan Arüv Çevre şirketi iş yeri değişikliği nedeniyle bölgeden ayrılma kararı aldı. Bundan dolayı binayı 7 milyon 250 binTL bedelle satışa çıkardı. Firma yetkilileriyle yaptığımız görüşmeler neticesinde kendileriyle sizin onayınıza vabeste buranın 6 milyon 150 binTL bedelle satın alınması için anlaştık. Kullanmış oldukları bir katı aylık 10 binTL kira bedeli ile oturmaya devam edecekler. Kocaeli bölgesi önemli bir bölge. Bodrum ile başladık ve peşinden Aliağa binamızı satın aldık. Bu sırada İzmir binamızın inşaatı devam ediyor. Şimdi de bu imkan çıktı ve satın alma konusunda hareketlendik. Uygun görüyorsanız onayınızı istiyoruz.'' ifadelerini kullandı.

 

 

Ardından onaya sunulan satın alma işlemi oy birliği ile kabul edildi.

 

 

DTO Kocaeli Başkanı Vedat Doğusel; ''Bizler için çok önemli olan bu kararı alan meclise hem Kocaeli şubemiz hem de tüm denizciler olarak gerçekten teşekkür ediyoruz. Biz yola çıktığımız andan itibaren genel merkezimizle uyumlu bir şekilde, onların bize vermiş olduğu katkılarla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Binanın hepimiz için hayırlı olması dileğiyle, teşekkür ediyorum. Allah hiçbirimizi utandırmasın.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DTO, Kocaeli, Şubesi, hizmet, binasını, üyelerin, onayı, ile, satın, aldı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı