Total Lub Marine
Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 19:39 Bu haber 636 kez okundu
 
DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin’in mutlu günü
DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin’in oğlu Feyyaz Çetin ile Gamze Gökçen hayatlarını birleştiren muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler.
SEKTÖRDEN Haberi
DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin’in mutlu günü

Başkan Ahmet Çetin’in oğlu Feyyaz Çetin ile Gamze Gökçen hayatlarını birleştiren muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler. Mutlu günlerinde, bürokrasi, İş insanları, denizcilik sektörü ve çiftin yakınları düğünde genç çifti yalnız bırakmadı. Antalya Lara Titanic Beach Otel’de gerçekleştirilen düğüne Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Demre Kaymakamı Onur Şatıroğlu, oda başkanları, DTO Antalya Şubesi Yönetimi, üyeleri, çalışanları, çiftin yakınları ve akrabaları ile çok sayıda davetli katıldı. 

 

Çiftin nikahını Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Sarı kıyarken, nikah şahitliklerini ise Antalya Valisi Ersin Yazıcı ile Amasya Valisi Mustafa Masatlı yaptı. 

 

Valiler, en az üç çocuk önerisinde bulundular
Nikah töreninde konuşan Antalya Valisi Ersin Yazıcı “Gençlerimizin en özel anına hep birlikte tanıklık ettik. Bizler resmi siz değerli konuklarımız fahri şahitler olarak bu uzun ve güzel yolculukta iki gencimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. İnşallah en az üç çocukla yollarına torunları ile birlikte, bu güzel şehirde, Demre’de Antalya’da birbirlerini ve büyüklerini üzmeden, tatlı, güzel, torunlarının torunlarına anlatacak hikayeleri olan bir çift olurlar. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

Biz insanımızla büyürüz, insanımızla değerliyiz, insanlarımızla bu ülkeyi daha ilerlere taşıyacağız!
Demre’de küçüklüğünü bildiği Feyyaz ile Gamze çiftinin bu özel anına Amasya’dan geldiğini söyleyen Amasya Valisi Mustafa Masatlı “Amasya’dan çok sevdiğim dostum Ahmet Çetin Beyin oğlu Feyyaz’ın düğünü için geldim. Normal’de gelmem çok zordu ama, Feyyaz’ı çok küçüklüğünden tanırım. Çok maharetli ve yetenekli bir çocuktu. Hanım kızımızla hayatını birleştirme yönünde iradesi olmuş. Bizlerde büyükler olarak onların en mutlu, en güzel gününde buna katkı sunup, destek sunup, onların mutlu gününde yanlarında olmak istedik. Bende buradan üç çocuk konusunun önemli olduğunu söylemek istiyorum. Bunun altını sayın Valim gibi bende çizmek isterim. Çünkü biz insanımızla büyürüz, insanımızla değerliyiz, insanlarımızla bu ülkeyi daha ilerlere taşıyacağız. Mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

 

Gece boyunca pistten inmediler
Deniz Ticaret Odası Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, bu özel günlerinde yanlarında olan başta Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve Amasya Valisi Mustafa Masatlı olmak üzere tüm konuklara teşekkür etti. Pastayı keserken heyecanlı olan Feyyaz ve Gamze çifti, gece boyunca pistten inmezken, aileleri ve dostları ile unutulmaz bir akşam yaşadılar. 

 

 

Video Link: İndirmek İçin  https://we.tl/t-q1fW8mKnW0 

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DTO, Antalya, Şube, Başkanı, Ahmet, Çetin’in, mutlu, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı