Total Lub Marine
Haber Detayı
16 Nisan 2021 - Cuma 10:57 Bu haber 2451 kez okundu
 
DFDS, Nürnberg-Trieste demiryolu bağlantı hattını gidiş-dönüş seferlerle güçlendiriyor
Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firması DFDS, intermodal taşımacılık faaliyetlerini güçlendirmeyi sürdürüyor.
LOJİSTİK Haberi
DFDS, Nürnberg-Trieste demiryolu bağlantı hattını gidiş-dönüş seferlerle güçlendiriyor

DFDS, geçtiğimiz sonbaharda hizmete giren Nürnberg- Trieste doğrudan demiryolu bağlantısını 11 Nisan 2021'den itibaren Çobantur Boltas iş birliğiyle eklediği yeni haftalık gidiş- dönüş seferlerle güçlendiriyor. 

 
DFDS Akdeniz İş Birimi, intermodal alt yapısını genişletmeye devam ederken, geçtiğimiz sonbahar döneminde Çobantur Boltas iş birliği ile hizmete giren Nürnberg- Trieste demiryolu bağlantısını haftalık programına eklediği 2. gidiş – dönüş seferiyle güçlendiriyor.

 
DFDS ‘in, primeRail Gmbh ile ortak girişimi olan intermodal yetkinlik merkezinin ilk çözümü olan yeni hat, seferlerini de artıyor. Yeni seferler sayesinde Türkiye’den yüklenen treyler ve römorklar, lojistik hizmetinin daha da önem kazandığı pandemi döneminde Avrupa’daki alıcılarına çevreye dost ve en hızlı şekilde ulaşıyor.

 
Program*         
Trieste/Nürnberg        Perşembe ve Pazar.    
Nürnberg/Trieste        Salı ve Cuma
 
*Sefer saatleri için lütfen DFDS İstanbul ofisiyle görüşebilirsiniz.

 
DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars Hoffmann Nürnberg-Trieste bağlantısına eklenen yeni seferlerle ilgili olarak şunları söyledi: “DFDS Akdeniz İş Birimi, hali hazırda güçlü olan intermodal alt yapısını güç katmayı sürdürmektedir. "Yeni hattımız primeRail Gmbh ile ortak girişimimiz olan intermodal yetkinlik merkezimizin ilk çözümüdür. Sağladığımız hizmetleri yeni seferlerle güçlendirdiğimiz için mutluyuz."

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DFDS,, Nürnberg-Trieste, demiryolu, bağlantı, hattını, gidiş-dönüş, seferlerle, güçlendiriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı