Haber Detayı
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 11:40 Bu haber 3462 kez okundu
 
Denizcilik Sektöründe Güvenli ve Kesintisiz Uydu Hizmetleri Webinarı
KURUMSAL Haberi
Denizcilik Sektöründe Güvenli ve Kesintisiz Uydu Hizmetleri Webinarı

Profen, tarafından yapılan webinar açıklaması şu şekilde: 

 

Profen Tech Days etkinliklerimize Denizcilik Sektöründe Güvenli ve Kesintisiz Uydu Hizmetleri konusuyla devam ediyoruz. 5 Mayıs tarihinde saat 10.00 – 11.30 arasında Zoom üzerinden düzenleyeceğimiz etkinlikte, aşağıdaki ana başlıklar değerlendirilecektir:

 

• Profen Uydu Hizmetleri olarak Denizcilik sektöründe sunulan kabiliyet ve hizmetler
• Geniş kapsama ağı
• Esnek servis sağlayıcı çözümleri (birden fazla uydu/servis sağlayıcısı)
• Klasik Marine annen ve uydu bağlantıları
• Kymeta düz marine anten ve uydu bağlantıları
• Iridium veri ve IoT ve uydu çözümleri

 

Profen Uydu Hizmetleri Hakkında:
2002 yılında kurulan Profen Uydu Hizmetleri; Türkiye, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Afrika pazarında uydu teknolojisine dayalı radyo ve televizyon yayıncılık hizmetleri, genişbant Internet ve veri iletim servisleri, bu servislere ait sistem ve altyapı entegrasyon hizmetleri sunar.

 

Uydu iletişim teknolojileriyle ilgili her alanda faaliyetlerini genişleten Profen Uydu Hizmetleri, radyo ve televizyon yayıncılığı alanında sürekli veya geçici kapasite servislerinin yanında lisans danışmanlık hizmetleri, uplink sistemleri, A/V aktarım çözümleri, SNG hizmetleri, CDN (Web Streaming) ve IP TV çözümlerini içeren geniş bir yelpazeye sahiptir.

 

Türkiye’de, BTK tarafından lisanslı yasal bir sağlayıcı olarak genişbant Internet ve data hizmetleri sunmakla beraber, VSAT çözümleri içerisinde SCPC, TDMA teknolojilerini kullanarak kurumsal iletişim servisleri sağlamaktadır. Aynı zamanda SOTM teknolojisi ile birlikte Mobil VSAT hizmetleri de sunmaktadır. 

 

Değerli katılımınızı bekler, katılım yapacak iş ortaklarımızın aşağıdaki Zoom linki üzerinden kayıt yapmalarını rica ederiz.

 

https://zoom.us/webinar/register/WN_RTpM53lNQiKBpC4w_sXyUA 

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Denizcilik, Sektöründe, Güvenli, ve, Kesintisiz, Uydu, Hizmetleri, Webinarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı