Aytuğlu Banner- Başlangıç 13 Eylül 2021 ( 1 Yıl )
Haber Detayı
06 Ekim 2021 - Çarşamba 14:14 Bu haber 1055 kez okundu
 
Denizcilik İngilizcesi Konferansına Davetlisiniz...
Türkiye’den Tuzla Kaymakamlığı ve Maritime Innovators şirketinin yer aldığı Erasmus+ programı kapsamında denizcilik İngilizcesi öğretimi ve değerlendirmesi üzerine yürütülen PraC-MARENG projesinin final konferansı 21 Ekim 2021 tarihinde LAM France (Lyonel A. Makzume Group of Companies) ev sahipliğinde Fransa'nın Marsilya şehrinde gerçekleştirilecektir.
SEKTÖRDEN Haberi
Denizcilik İngilizcesi Konferansına Davetlisiniz...

"Denizcilik İngilizcesinde Pratik ve İletişimsel Yaklaşım" konulu konferansta Erasmus+ PraC-MARENG projesi kapsamında geliştirilen, denizcilerin İngilizce yeterliliklerini arttıran, dünya denizlerinde güvenlik seviyelerini geliştirilmesine katkı sağlaması hedeflenen, pratik ve iletişimsel yaklaşım ile "Prac-MARENG Denizcilik İngilizcesi E-Öğrenme Platformu" ve "Denizcilik İngilizcesi E-değerlendirme Araçlarının" lansmanı ve yaygınlaştırılması yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi ve programa http://www.prac-mareng.com/conference/ linkinden ulaşabilirsiniz.


Konferansa proje konsorsiyumunda yer alan, LAM FRANCE, Maritime Innovators (Türkiye), Tuzla Kaymakamlığı Proje Üretim ve Yönetim Merkezi - Tupyöm, Spinaker (Slovenya), Köstence Denizcilik Üniversitesi-Romanya, Lithuanian Maritime Academy (LAJM Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla) Litvanya’dan proje uzmanları ve yöneticiler katılacaktır. Ayrıca konferansta denizcilik eğitimi, deniz ulaştırma ve taşımacılık sektörlerinden yetkililer bulunacaktır. 


Konferansa yüz-yüze katılabilmeniz için Fransa tarafından uygulanan Covid-19 tedbirleri kapsamında konferansın yapılacağı yere (Sky Center La Marseillaise 2 Bis, Boulevard Euromediterranée Quai d’Arenc ,13002 Marseille) giriş için ihtiyacınız olan barkodu e-mail yolu ile edinmeniz için aşağıdaki linkten konferansa kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 
https://www.prac-mareng.com/conference-registration-form/ 


Ayrıca konferansı, 21 Ekim 2021 Perşembe günü TSİ sabah 10:30'dan itibaren proje web sitesi üzerinden (www.prac-mareng.com) canlı yayın aracılığı ile takip edebilirsiniz. 


Lütfen konferansa katılımınız için kayıt yaptırmayı unutmayın:
https://www.prac-mareng.com/conference-registration-form/ 
Konferansa katılım ücretsizdir.

 

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Denizcilik, İngilizcesi, Konferansına, Davetlisiniz...,
Yorumlar
Haber Yazılımı