ESKO: Banner ve Reklam Başlangıç: 01.01.2022 Bitiş: 31.12.2022

SOLAS: Banner ve Reklam Başlangıç: 01.01.2022 Bitiş: 31.12.2022
PETROL OFİSİ
1 Aralık 2022 Başlangıç - 28 Şubat 2023 Bitiş
Haber Detayı
22 Kasım 2022 - Salı 11:14 Bu haber 553 kez okundu
 
Celestyal Cruises ‘Big Blue Day’ indirimlerini başlattı
Celestyal Cruises’da siyah yok, mavi var! Türkiye’de cruise’u sevdiren uluslararası cruise firması, Black Friday günlerinde düzenlediği ‘’Big Blue Day’’ indirimlerini duyurdu.
KURUMSAL Haberi
Celestyal Cruises ‘Big Blue Day’ indirimlerini başlattı

Yunan Adaları ve Doğu Akdeniz'e seyahat edenlerin öncelikli tercih ettiği cruise markası Celestyal Cruises, tüm dünyada uygulanan Black Friday indirimlerine yeni bir ‘renk’ kattı. Celestyal’in ‘’Big Blue Day’’ adını verdiği kampanyayla duyurduğu indirimler, 6 Aralık’a kadar yapılan tüm rezervasyonlarda geçerli olacak. 2023 sezonu için planlanan 90’dan fazla seferi kapsayan Big Blue Day kampanyası, seyahatlerde kişi başı 771 Euro’ya kadar tasarruf sağlıyor. 
 
Big Blue Day kampanyası kapsamında, 
 
• Kuşadası’ndan başlayarak Patmos, Girit, Santorini, Atina, Mikonos rotası çizen ve 299 Euro’dan başlayan 3 gecelik Iconic Aegean Turları,
 
• Kuşadası çıkışlı Patmos, Rodos, Girit, Santorini, Atina ve Mikonos’a uğrayan, 399 Euro’dan başlayan 4 gecelik Iconic Aegean Turları,
 
• Kuşadası’ndan başlayarak Rodos, Girit, Santorini, Mikonos, Milos, Atina ve Selanik rotası çizerek yine Kuşadası’nda son bulan ve 599 Euro başlangıç fiyatlı 7 gecelik Idyllic Aegean Turları için
 
6 Aralık’a kadar yapılacak tüm rezervasyonlarda; en yüksek kabin değeri üzerinden kişi başı 771 Euro’ya kadar tasarruf yapmak mümkün olacak. 
 
İndirimlerin geçerli olduğu Inclusive Cruise paketi gemi seyahati, gemide yemek, belirli içecekler, eğlence, günlük aktiviteler, liman ücretleri ve bahşişlerin yanı sıra önceden rezerve edilen kara turlarında 75 Euro’luk indirimi kapsıyor. Ayrıca rezervasyon sırasında Premium Paket farkı ödeyerek; bu ayrıcalıklara ek olarak 75 Euro’luk artı bir kara turu indirimi ve premium içki paketi gibi avantajlar da elde edilebilecek. 
Big Blue Day; çocuklu aileler için daha da avantajlı olacak. Tüm seferlerde çocuklara ücretsiz seyahat etme imkanı sunan indirimler kapsamında; 2 yetişkinle aynı kabini paylaşacak 11 yaş ve altındaki 2 çocuğa kadar yüzde 100 indirim yapılacak. Çocuklar için liman ücretleri ve vergilerin ödenmesi gerekiyor.
Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Celestyal, Cruises, ‘Big, Blue, Day’, indirimlerini, başlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı