Aytuğlu Banner- Başlangıç 13 Eylül 2021 ( 1 Yıl )
Haber Detayı
29 Ekim 2021 - Cuma 13:33 Bu haber 746 kez okundu
 
Başkan Tamer Kıran'dan 'Cumhuriyet Bayramı' mesajı
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98. yıl dönümüne erişmenin gurur ve sevincini yaşıyoruz.
GÜNCEL Haberi
Başkan Tamer Kıran'dan 'Cumhuriyet Bayramı' mesajı

Kadını, erkeği, yaşlısı, genci ile birlik ve beraberlik içerisinde millet olarak verdiğimiz büyük kurtuluş mücadelesinin ardından ilan edilen cumhuriyet, egemenliğimizin, bağımsızlığımızın, demokrasimizin teminatıdır.

 

Sorunlarla dolu bir coğrafyanın ortasında şahit olduğumuz acı olaylar; huzurlu, mutlu, barış içinde yaşayacağımız bir gelecek için Cumhuriyet kazanımlarının kıymetini anlamamız ve en iyi şekilde sahip çıkmamız önemli birer vesile olmaktadır. 

 

Cumhuriyet’in 100. yılına az bir zaman kala dünyada ortaya çıkan hızlı ve önemli değişimlere karşı iş dünyası olarak sorumluluklarımızı yerine getirmek için büyük çaba ve gayret göstermekteyiz. En büyük amacımız, bu kritik dönemde bilim, teknoloji ve inovasyonda gerekli dönüşümlerin gerçekleştirilmesinde üzerimize düşen payı layıkıyla yerine getirerek, Türkiye’mizin çağa ayak uyduran ülkeler arasında yerini alması için çalışmak olacaktır. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı, minnet ve şükranla anıyorum.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.


Tamer KIRAN                           
İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Başkan, Tamer, Kıran'dan, 'Cumhuriyet, Bayramı', mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı