Total Lub Marine
Haber Detayı
10 Kasım 2020 - Salı 00:17 Bu haber 3831 kez okundu
 
Alman römorkör operatörü, Sanmar’a geri döndü
Alman römorkör operatörü Hans Schramm&Sohn Schleppschifffahrt, filosunu genişletmek için yine Sanmar’ı tercih etti.
GEMİ İNŞA Haberi
Alman römorkör operatörü, Sanmar’a geri döndü

Sahibi tarafından Sönke olarak adlandırılan römorkör, Kanadalı gemi inşa mühendisi Robert Allan Ltd. tarafından Sanmar için özel olarak tasarlandı. 25 m. uzunluk 12 m. genişliğe sahip römorkör teknolojik olarak gelişmiş güçlü Deliçay serisinin en son üyesi. TRAktor-Z 2500SX sınıfı ATD römorkörü olan Sönke, Kongsberg FP iticilerine bağlı toplam 4.200kW üreten CAT motorları ile 70 tonluk bir çekme gücüne sahip.

 

Deliçay Vll olarak bilinen Sönke, Elbe nehri, Kuzey Denizi, Baltık Denizi ve Kiel Kanalı'nın kesişme noktasında faaliyet gösteren Hans Schramm&Sohn Schleppschifffahrt'a Sanmar'ın teslim ettiği beşinci römorkör oldu.

 

Hans Schramm&Sohn Schleppschifffahrt'ın Genel Müdürü Hans Helmut Schramm “Genişleyen filomuzun en yeni aile üyesi Sönke'yi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Bu başarı bizi gelecekteki gelişmelere hazırlayacak ve müşterilerimizin taleplerini karşılamamızı sağlayacak." dedi.

 

Sanmar Tersaneleri Ticari Direktörü Rüçhan Çıvgın “Sanmar'da müşterilerle uzun vadeli bir ilişki kurmak her zaman en önemli önceliktir. Müşterilerimizin bireysel operasyonel ihtiyaçlarını anlamak, başarılı bir ortaklığın anahtarıdır; bu nedenle spesifikasyonu, tasarım ve yapım aşamaları boyunca onlarla yakından çalışıyoruz. Bu yaklaşım, 40 yılı aşkın süredir oluşturduğumuz dünya lideri teknolojimizi ve uzmanlığımızı tam anlamıyla kullanmamızı sağlıyor. Hans Schramm&Sohn Schleppschifffahrt'taki yakın dostlarımızın stratejik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için bir kez daha bizi tercih ettikleri için çok mutluyuz. Sönke, filolarına çok yönlü ve güçlü bir katkı sağlayacak." dedi.

Kaynak: (db) - deniz bülten Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Alman, römorkör, operatörü,, Sanmar’a, geri, döndü,
Yorumlar
Haber Yazılımı